Czy masz problem z oświetleniem i/lub elektroniką?

Mamy rozwiązanie! Zostań „Kapitanem”.

Witamy w
LED Commanderze!


Dziś już nikt nie kwestionuje, że diody LED to ostatnia wielka rewolucja w technice oświetleniowej. Ale czym jest LED Commander? Dowódca to stopień mniej więcej odpowiadający stopniowi pierwszego oficera na statku i jest także elektroniczną jednostką sterującą.

LED Commander GmbH & Co. KG postrzega siebie zarówno jako pierwszego oficera w realizacji wyzwań technicznych związanych z oświetleniem (LED), jak i jako jednostkę sterującą dla wszelkich zastosowań elektronicznych.

Usługi

Rozwój

Nasza usługa rozwoju rozpoczyna się od pomysłu na produkt i, w zależności od wymagań klienta, obejmuje rozwój sprzętu/oprogramowania, stworzenie układu, stworzenie koncepcji testowej, a także produkcję prototypów, certyfikację i wprowadzenie do serii.

Czytaj więcej


Produkcja

W naszym centrum rozwoju i prototypowania w Jenie projekty, próbki i małe serie są wdrażane profesjonalnie, elastycznie i z ponadprzeciętną szybkością. Średnie i duże serie realizowane są przez naszych partnerów z Niemiec Środkowych, którzy posiadają kompleksową wiedzę zarówno pod względem głębokości, jak i szerokości technologii.

Czytaj więcej

Grupy docelowe

Podstawą naszego wieloletniego doświadczenia z technologią LED jest rozwój i produkcja we własnych spółkach. Zaprojektowane i wyprodukowane w Niemczech. Niemal we wszystkich obszarach, w których wykorzystuje się diody LED, wspieramy Państwa indywidualnymi rozwiązaniami i dostarczamy innowacyjne produktu.

Czytaj więcej

Czy masz pytania?

Skontaktuj się z nami.